top of page
התעללות בילדים
סאוסן קסיס גננת אלימה
שורוק קסיס אלימות נגד ילדים
שורוק קסיס מתעללת

סאוסן ושורוק קסיס

מעון ״סיג'אר ולאקן״, פסוטה

פרשה מזעזעת בכל קנה מידה שנחשפה אודות לתושייתה של אחת האימהות בגן לאחר שלחה את בנה מכשיר הקלטה מוחבא בתוך בובה.
סאוסן קסיס הייתה המנהלות של מעון היום "סיג'אר ולאקן" בפסוטה, אשר נמצא בביתה, שורוק קסיס היא ביתה של סאוסן והנאשמת השנייה בפרשה הקשה.
החל מחודש ספטמבר 2020 ועד למועד מעצרן טופלו במעון 10 פעוטות שגילם נע בין מספר חודשים ל-3 שנים, אשר הושמו במעון באמצעות מחלקת הרווחה בעיר, המקום שאמור להיות הכי בטוח שיש.
על פי כתב האישום, שתי בנות השטן הללו תקפו את פעוטות הגן באלימות פיזית ונפשית קשה הכללה טלטולים, הטחות ברצפה, משיכות בשיער ומכות בכל חלקי הגוף.
לפי כתב האישום של הפרקליטות, סאוסן ושורוק קסיס הפעילו מסכת אלימות ממושכת, לאורך חודשים ארוכים, בילדי הפעוטון.
"הנאשמות תקפו והתעללו בפעוטות, חסרי ישע וחסרי אונים אשר נתונים לחסדיהן ותלויים בהן באופן מוחלט באלימות קשה ואכזריות", נכתב בכתב האישום. "מעשיהן של הנאשמות מעידים על קשיות לב, קהות חושים, זלזול מוחלט בחיי אדם ובבריאות הגופנית והנפשית של הפעוטות, ודפוסי מחשבה והתנהגות אלימים", אמרו בפרקליטות.
עוד נכתב כי "במשך כחצי שנה, בין נובמבר 2020 למאי 2021, כך הייתה שגרת יומם של הפעוטות. יום-יום הגיעו למעון, ולא ידעו האם, מתי ומדוע תכלנה בהם סאוסן ושורוק את זעמן. הסרטונים מלמדים על התנהלות אלימה, סדרתית ומתמשכת. בעוצמה רבה הוכו הפעוטות על ידי סאוסן ושורוק, לעיתים הפליאו סאוסן ושורוק את מכותיהן בפעוטות, כך סתם, ללא שום 'סיבה' נראית לעין. נוסף על האלימות הפיזית, ביצעו סאוסן ושורוק גם מעשה של התעללות נפשית בפעוטות שהיו תחת אחריותן, בכך שהשליטו אווירה קשה, אלימה ומפחידה במעון, בפעולות אגרסיביות רבות שביצעו".


המדינה אף דרשה עד 13 שנות מאסר לבנות השטן סאוסן קסיס ושורוק קסיס אך כמובן שגם במקרה זה בית המשפט החליט להקל על הפסולת האנושית הזאת וגזר על שתיהן 5 וחצי שנות מאסר בלבד ורק לאחר שהפרקליטות ערערה לבית המשפט העליון הוחמר עונשן כאשר על סאוסן קסיס נגזרו 6 שנים ועוד 9 חודשי מאסר בפועל ועל בתה שורוק קסיס נגזרו 7 שנות מאסר וחצי.
גזר דין מקל לכל הדעות אך פחות שערורייתי מזה הראשון.

כתב האישום
גזר הדין המלא

מאי 2021

הפרשה נחשפה לאחר שאחת האימהות שלחה את בנה לגן עם מכשיר הקלטה מוחבא בתוך בובה.

מאי 2021

כתב אישום! פרקליטות מחוז חיפה הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד סאוסן קסיס בת ה-51 ובתה שורוק קסיס בת ה-26 מפסוטה, בגין ריבוי עבירות של התעללות בקטין על ידי אחראי ותקיפה של קטין או חסר ישע.

מרץ 2022

הרשעה! בית המשפט המחוזי בחיפה מרשיע את הנבלות המתעללות בשורת עבירות התעללות ותקיפת פעוטות. המדינה דורשת עד 13 שנות מאסר בפועל!

ינואר 2023

גזר דין! שנה וחצי לאחר הגשת כתב האישום, גוזר בית המשפט המחוזי בחיפה את עונשן של בת השטן סאוסן קסיס ובתה הפסולת האנושית שורוק קסיס ומטיל עליהן 5 וחצי שנות מאסר בפועל בלבד.

יוני 2023

ערעור הפרקליטות מתקבל! הוחמר עונשן של המתעללות ע״י בית המשפט העליון שגוזר שש שנים ותשעה חודשים על סאוסן קסיס ושבע וחצי שנים על שורוק קסיס.

תקציר אירועים

סאוסן קסיס אלימות בגן ילדים
סאוסן קסיס גננת אלימה
סאוסן קסיס גננת אלימה מאוד

נאשמת 1: סאוסן קסיס, מנהלת הגן

כתב האישום מגולל מסכת אלימות פיזית ונפשית קשה בפעוטון הגן על ידי סאוסן קסיס בת 52 בעת מתן גזר הדין מהישוב פסוטה שבגליל, כאשר בין היתר נכתבו הדברים הבאים: פעוט שלח ידו לעבר פניו של פעוט אחר,בתגובה לכך סאוסן קסיס תקפה את הפעוט בכך שהכתה בראשו, משכה בידו בחוזקה, הפעוט התיישב על הרצפה, ואז סאוסן קסיס סטרה לראשו בחוזקה, כך שגופו של הפעוט היטלטל עד לרצפה וגרמה לו לכאב רב.
במקרה נוסף המתאר את האלימות הקשה של הנבלה הסרוחה סאוסן קסיס תקפה את אחת הפעוטות בכך שהיא משכה בשיערו בחוזקה, כך שכל גופו נמשך לאחור, בעטה ברגלו, גרמה לו למכאוב.
באחד הבקרים של חודש נובמבר 2020 ישבו חמישה מהפעוטות על ספת הילדים, בת השטן סאוסן קסיס ניגשה אל הפעוטה אשר ישבה על הרצפה בצמוד לספת הילדים, אחזה בחוזקה בידה השמאלית, הניפה אותה באוויר, הטיחה אותה בצידה השני של ספת הילדים באופן שטילטל את גופה.
בהזדמנות נוספת, התעללה סאוסן קסיס באופן פיזי ונפשי בפעוט נוסף כאשר טילטלה את גופו ואת ראשו מצד לצד, סטרה בפניו, אחזה בו בחוזקה בזמן שהוא בוכה ומנסה להשתחרר מאחיזתה, והכתה בגופו מספר פעמים.
במקרה נוסף הפסולת האנושית סאוסן קסיס אחזה בחוזקה בידו השמאלית של אחת הפעוטות, הניפה אותו באוויר, הטיחה אותו במזרון, כך שהיה במצב של שכיבה על בטנו כשפניו כלפי המזרון והכתה אותו בישבנו ובראשו. 
באחד הבקרים החליטה סאוסן קסיס לתקוף פעוט שלא עשה דבר! בכך שהטיחה אותו ברצפה, הרימה אותו למצב ישיבה ואחזה בשתי כתפיו, וטילטלה את גופו מספר פעמים בחוזקה, תוך שהוא מנסה להשתחרר מאחיזתה. לאחר מכן תקפה שוב סאוסן קסיס את אותו הפעוט בזמן שזחל ברחבי הגן, הרימה אותו, טילטלה את גופו, הושיבה אותו בכוח על הרצפה, והכתה אותו בפלג גופו העליון ובראשו. כל זאת, כאשר שישה פעוטות צופים במעשיה.
במקרים נוספים בת השטן סאוסן קסיס התעללה בפעוטות הגן בעודם שוכבים על המזרנים! במספר מקרים הנבלה הסרוחה סאוסן קסיס היכתה את הפעוטות בגב, בראש ובבטן, טלטלה, הטיחה במזרון וברצפה ומשכה בשיער וזאת ללא שום סיבה!
בחודש מרץ 2022 הרשיע בית המשפט המחוזי את סאוסן קסיס בעבירות המיוחסות לה ובחודש ינואר 2023 נגזר עונשה והטל עליה 5 וחצי שנות מאסר בפועל ולאחר כחצי שנה קיבל בית המשפט העליון את ערעורה של הפרקליטות והחמיר את עונשה ל6 שנים ו9 חודשים וזאת למרות הדרישה הראשונית של המדינה לגזור עליה בין 7 ל10 שנות מאסר! 

שורוק קסיס אלימות נגד ילדים

נאשמת 2: שורוק קסיס, מטפלת

לפי הפתגם הידוע ׳מעץ תפוחים לא יכול ליפול אגס׳, שורוק קסיס בת 26 בעת מתן גזר הדין מהישוב אעבלין, בתה של הנבלה הראשית סאוסן קסיס, הורשעה גם היא ואף קיבלה עונש חמור יותר משל אמה הנלוזה.
על פי כתב האישום תקפה שורוק קסיס את פעוטות הגן. במקרה אחד הרימה את אחת הפעוטות, סטרה בפניה והטיחה אותה ברצפה. לאחר מכן, כשהפעוטה הייתה במצב ישיבה, חבטה בת השטן שורוק קסיס בעוצמה בחלקו האחורי של ראשה של הפעוטה, דבר שכמובן יכול לגרום לנזק בלתי הפיך. כתוצאה מהחבטה, גופה של הפעוטה היטלטל לכיוון מטה.
במקרה נוסף, שורוק קסיס הרימה את הפעוטה תוך שהיא אוחזת בה בחוזקה, הטיחה אותה במזרון כך הפעוטה במצב של שכיבה על בטנה כשפניה כלפי המזרון, אחזה בחוזקה בשערה של הפעוטה והצמידה את ראשה למזרון מספר פעמים. זאת, כאשר אמה, סאוסן קסיס ופעוטות נוספים צופים במעשיה.
התקיפות של הפסולת האנושית שורוק קסיס לא פסקו, בהזדמנות נוספת תקפה את אחד הפעוטות בגן בעת ששכב על המזרון כשפניו כלפי המזרון, ניגשה אליו, וחבטה בו באמצעות ידה מספר פעמים בראשו, ולאחר מכן מספר פעמים בפלג גופו העליון.
במקרה מרתיח אחר תקפה שורוק קסיס פעוט שזחל על הרצפה, תפסה אותו בחוזקה, הרימה אותו באוויר, והטיחה אותו בספת הילדים. הפעוט ניסה להשתחרר מאחיזתה ולהתנגד למעשיה, ואז הנבלה הסרוחה שורוק קסיס הכתה אותו ברגליו ולאחר מכן הרימה אותו כשהוא משתולל בידיה, הטיחה אותו על ספת הילדים, והכתה מספר פעמים בגופו ובראשו כל זאת, כאשר חמישה פעוטות צופים במעשיה.
בפעמים נוספות שורוק קסיס טלטלה את הפעוטות, חבטה בכל חלקי גופם בעוצמה והשליטה טרור בגן הילדים.
בחודש מרץ 2022 הרשיע בית המשפט המחוזי את שורוק קסיס בעבירות המיוחסות לה ובחודש ינואר 2023 נגזר עונשה והטל עליה 5 וחצי שנות מאסר בפועל ולאחר כחצי שנה קיבל בית המשפט העליון את ערעורה של הפרקליטות והחמיר את עונשה ל7 וחצי שנות מאסר בפועל וזאת למרות הדרישה הראשונית של המדינה לגזור עליה בין 9 ל13 שנות מאסר!

גן ניצנים התעללות בילדים

יש בידכם מידע אודות הנאשמות?

אנו קוראים לכל מי שמכיר את הנאשמות באופן אישי ויודע על שינוי כלשהו שהן עשו לרבות שינוי שם, כתובת מגורים או כל דבר עדכני ורלוונטי על מנת שנוכל לעדכן את המידע באתר ולא לתת להן לברוח מהבושה כל החיים!

bottom of page