top of page

ארכיון אירועי אלימות ופרשיות

לצערנו הרב ישנן הרבה פרשיות מזעזעות בשנים האחרונות ולכן חשוב לעקוב, לפרט ולהזכיר על בסיס קבוע את מעשיהם של בנות השטן שעוללו את הנורא מכל לידים חסרי ישע אשר היו תחת אחריותן.

ארכיון הפרשיות מעודכן על בסיס שבועי על ידי צוות ׳שומרי הגן׳ ואנחנו קוראים לכם.ן לשתף איתנו כל פרט שאתם חושבים שרלוונטי לאותה נאשמת כגון: מעבר עיר מגורים, שינוי שם, שינוי סטטוס וכו׳ על מנת שהן לעולם לא יוכלו להתחבא מאחורי זהות או כתובת אחרת!

פרשת התעללות מזעזעת במעון ויצו בעיר שדרות כאשר הסיעת אילנה סויסה מואשמת ומורשעת במאות מקרים של תקיפה פיזית ונפשית כלפי פעוטון הגן.

המקרים היו כה קשים וגרמו למשטרה לפתוח צוות חקירה מיוחד שיהיה אמון על המקרה המזעזע והבלתי נתפס של אלימות חסרת רחמים מצד הגורם שאמור לשמור על הילדים בזמן שהוריהם נמצאים בעבודתם.

פחות משנה וחצי לקח לבית המשפט המחוזי בבאר שבע לגזור את דינה של בת השטן אילנה סויסה והיא נשלחה ל7 שנות מאסר בפועל באחד ממקרי ההתעללות הקשים ביותר שתועדו במדינת ישראל.

עוד מקרה אלימות של גננת וסיעת בגן פרטי כלפי 12 ילדים חסרי ישע שהוריהם הפקידו את היקרים להם מכל במקום שאמור להיות הכי בטוח!

שוב גזר דין מגוחך מבית היוצר של בתי המשפט בישראל בעוד פרשת אלימות של עשרות מקרים, חלקם קשים מאוד לקריאה. לא הגיוני שבמדינה המתיימרת לעשות הכל על מנת להגן על אזרחיה יגזרו עונשים כל כך מקלים על אותן בנות השטן אשר היו אמונות על בטחונם של פעוטות בני ובנות מספר חודשים בלבד ועד 3 שנים. אין עונש בעולם שיחזיר את הגלגל לאחור אבל יש עונש שימנע את המקרה הבא! החמרת ענישה עכשיו!

מאיה דוידוב אלימות בגן ילדים

פרשת התעללות חמורה ביותר שכללה בין היתר כליאה, התעללות, מניעת אוכל ומקרי תקיפה קשים בילדי גן "רחל לי" במושב עזריה על ידי הנאשמים: דיאנה נאסר שהייתה מנהלת הגן, דוד לגלי דניאל בכור ירדן ציון לגלי ודיאנה ביוק.

מלבד אלימות פיזית ונפשית קשה, צוות הגן עודד את הילדים להכות אחד את השני בחוזקה.

הפרשה נחשפה אודות להורים של אחד מילדי הגן שהכניסו מכשיר הקלטה לתוך הגן וחשפו את הזוועות. כתב האישום הוגש בחודש נובמבר 2022 ואנו מצפים לפסיקה מחמירה מאוד!

צוות גן רחל לי בעזריה

בחודש פברואר 2022 נחשפה פרשת התעללות קשה בפעוטון ״הראל״ באור עקיבא.

הפרשה נחשפה לאחר שאחד מילדי הגן סיפר לאימו כי הוא חווה אלימות פיזית ומילולית מצד הגננות והמטפלות. האם הגישה תלונה במשטרה, והמשטרה עצרה את צוות הגן: סבטלנה שאולובה, אלה חנוכייב נאשמת, רחל חנוכייב נאשמת וניקי יסמאלוב.

מהתיעוד ממצלמות הגן עולה כי החשודות היכו, צעקו והשפילו את הילדים.

בעדויות ההורים נאמר כי הילדים קמים בלילה, צועקים את שמות הגננות ומרביצים לעצמם וניכר כי הם סובלים מנזקים נפשיים עקב ריבוי האלימות שהופנתה כלפיהם בגן.

פעוטון הראל אוק עקיבא שומרי הגן

פרשה נוספת של אלימות כלפי ילדים בגילאי שנה עד 3 במעון ׳צפרירים׳ בעיר לוד.
חקירה סמויה הובילה למעצר של 3 סייעות, ע
דן ברזני, חנה (דפנה) גאלי ומריאנה מונייר זיתונה, תושבות לוד ואחיסמך, בחשד להתעללות בפעוטות.
חשדות החמורים נגד שלושת הסייעות כוללים בין היתר הטחות, סטירות, איומים והתעללות פיזית ונפשית. חלק מהפעוטות נחבלו (לכאורה) כתוצאה ממעשי המטפלות השפלות, דבר המעיד על הפעלת כח רב כנגד פעוטות שלא עשו דבר רע מעולם לאף אחד.
התיק נמצא כעת בפרקליטות, ממתינים להגשת כתב אישום.

אלימה מריאנה מונייר זיתונה לוד גן צפרירים

פרשה מזעזעת בכל קנה מידה שנחשפה אודות לתשוייתה של אחת האימהות בגן לאחר שלחה את בנה מכשיר הקלטה מוחבא בתוך בובה.

מדובר באחד האירועים הקשים ביותר שנראו במדינת ישראל כאשר על פי כתב האישום מתוארת מסכת התעללות פיזית ונפשית בפעוטות הגן שרק רצו לנוח.

באותה העת היו בגן 10 פעוטות שגילם נע בין מספר חודשים ל-3 שנים, אשר הושמו במעון באמצעות מחלקת הרווחה. בית המשפט המחוזי הטיל עליהן עונש מאסר של 5 וחצי שנות מאסר שלאחר מכן הוחמר על ידי בית המשפט העליון שקיבל את עמדת המדינה.

שורוק קסיס אלימות נגד ילדים

מקרה אלימות נוסף נגד פעוטות חסרי ישע שנגמר בעסקת טיעון!

מהלך קיץ 2022, בתיה דיין הייתה בעלת הפעוטון ״לוליקט״ בקריית מלאכי שבו שהו 16 פעוטות בני חציי שנה עד שלוש בתקופה שבה בת השטן הזו התעללה בהם פיזית ונפשית. הודות למצלמות האבטחה שתיעדו את האלימות הקשה שהפעילה הפסולת האנושית בתייה דיין כלפי הפעוטות, נחשפה הפרשה ולבסוף הביאה להשרעתה של בתיה דיין.

לפי כתב האישום, היא הכתה את הפעוטות, דחפה וצבטה אותם, הטיחה אותם לרצפה, לספה ולול, והשאירה אותם ללא השגחה. כל זאת, לעיני שאר הפעוטות בגן.

בתיה דיין לוליקט שומרי הגן

העבריינית המורשעת שרית בן חמו ששימשה כמנהלת ומטפלת בפעוטון ״בייבילנד״ בקריית אתא. במהלך תקופה זו, תקפה שרית בן חמו כ-14 פעוטות ילידי 2021-2019. במסגרת עבודתה נהגה להטיל אימה על הפעוטות, להשתמש כלפיהם באלימות פיזית ונפשית.

למרות סרטוני מצלמות האבטחה שמראים בבירור את האלימות הקשה שאותה בת שטן העונה לשם שרית בן חמו הפנתה כלפי ילדי המעון, בית המשפט בחר לגזור עלייה 30 חודשי מאסר בפועל בלבד.

עוד גזר דין מקל למפלצת מתעללת שמקומה מאחורי סורג ובריח לשארית חייה.

שרית בן חמו גננת אלימה

מקרה מזעזע נוסף שבו כל צוות הגן ידע ואף היה מעורב בפעולות אלימות כנגד ילדי הגן.

עדויות ההורים במהלך המשפט לא הותירו אף עין יבשה והוכיחו כי מדובר בפרשה חמורה ביותר.

נציג המשטרה אף הוסיף ואמר בבית המשפט: "מאז פרשת כרמל מעודה לא נחשפנו לפרשה ברמת החומרה שעולה מהסרטונים".

מעשיהם של צוות הגן היו כה חמורים וגרמו לכמה ילדים מהגן להיות מוגדרים כיום עם אחוזי נכות על פוסט טראומה. מדובר על פרשה קשה המגוללת עשרות מקרי התעללות בתוך זמן קצר בלבד.

גן סיגל בחולון אלימות כלפי ילדים

אחת מהפרשיות החמורות ביותר על פי כתב האישום המייחס התעללות קשה מאוד בפעוטות הגן. הפרשה החמורה התרחשה בגן לפעוטות בגילאי שלושה חודשים ועד שלוש שנים בגן פרטי ברחוב המעפילים 11 בחולון, גן ״בימבה״ שנוהל על ידי מלכה (מלי) מלול שהייתה גם הגננת ואחת הנאשמות המרכזיות בפרשה.

כתב האישום מייחס לבנות השטן האלה כ300 מקרי תקיפה, חלקם חמורים מאוד כגון השלכת פעוטות על הרצפה, הטחה בחפצים, אלימות כלפי פעוטות ישנים ועוד. מדובר בפסולת אנושית שראוי שתורחק מהחברה לשנים רבות!

גן בימבה חולון גננות

פרשה מזעזעת ובה ציפי (ציפורה) דוד מאיימת על פעוט בן 11 חודשים בלבד ברצח ולבסוף מרצה פחות משנת מאסר אחת! בת השטן ציפי דוד חונקת את התינוק, מאיימת עליו כי תרצח אותו, משקרת בחקירה תחת אזהרה ולמרות כל זאת - מקבלת את ניקוי השליש ובכך מרצה 9 חודש מאסר בפועל בלבד!

עוד פסיקה שערורייתית מבית היוצר של מערכת המשפט הישראלית אשר לא רואה בפגיעה של ממש בחסרי ישע כמעשה חמור הדורש הטלת עונש מאסר של שנים ארוכות.

ציפי דוד בית משפט

הפשרה שזעזעה את המדינה, כרמל מעודה ולירז נתן הן כל מה שמתאר רוע טהור. החל מההתעללויות בחסרי הישע שהיו תחת אחריותה בגן ועד נסיון שיבוש הליכי משפט כשהזמינה טכנאי על מנת שזה ימחוק את התיעודים בהם הן מתועדות מתעללות בצורה מזעזעת בילדי הגן. בהכרעת הדין נקבע כי הנאשמת, שהיא בעלת גן ילדים וגננת בגן, שהייתה אמונה על שלומם, ביטחונם ורווחתם של התינוקות והפעוטות בגן, בגילאי שלושה חודשים עד שלוש שנים, ביצעה במהלך התקופה הרלוונטית, פעם אחר פעם מעשי תקיפה והתעללות בתינוקות ובפעוטות בגן, יום אחר יום.

כרמל מעודה מתעללת

פרשת ההתעללות מהחמורות ביותר שנראו במדינת ישראל התרחשה ברמלה ב"המשפחתון של טולי", גן פרטי המיועד לתינוקות ופעוטות בגילאי 3 חודשים ועד 3 שנים בחלוקה לקבוצות לפי הגיל.

כל צוות הגן היה מעורב באלימות הפיזית הקשה שהופנתה כלפי הפעוטות על בסיס יומי!

פרשה מזעזעת ב״משפחתון של טולי״ או ״הגן של טולי״ התגלתה ביולי 2020 כאשר נחשפו סרטונים המתעדים את מעשיהן, ביניהם: זריקת חפצים, הטחות, בעיטות בראש, מכות, פיזור במבה על הרצפה והשפלת הפעוטות. בעלת הגן והגננת ליטל ברסי ועוד 7 גננות וסייעות הורשעו באחת מפרשות ההתעללות הקשות שנראו במדינת ישראל.

גן הזוועות ברמלה

פרשה חמורה ומזעזעת עד כדי כך שהמשטרה הגדירה את הפרשה החמורה כקשה בהרבה מפרשיית הגננת כרמל מעודה. אילנה קובר והסייעות רעות קובר, רותי רפאל ומרסל גואטה חשודות בלא פחות מ380 מקרים בהם התעללו בצורה קשה ועל בסיס יומי ב26 פעוטות פעוטות שהיו תחת אחריותן.

המשפט עדיין מתנהל אך לא מפסיק לספק כותרות כגון עימותים בין הורי הגן לבין משפחתה האלימה של אילנה, עימותים אשר גרמו לפציעות ולקריאות חוזרות למשטרה על מנת להפריד בין הצדדים.

אילנה קובר גננת מתעללת

בחודש מאי 2018 נחשפה הפרשה בגן ״הקטנטנים של יעל״ ברמת גן ובו שהו פעוטות בגילאי חמישה חודשים ועד גיל שלוש. הגן הינו גן פרטי שנוהל בידי יעל סבתו. הנאשמת הראשית סיגל אלקיים-וייס ביצעה עשרות תקיפות אכזריות כלפי פעוטות הגן לרבות כיסוי הפנים, הטחות וגרירות וכמו כן השפלות פיזיות רבות כולל גרירתם בגן ללא מכנסיים. ולמרות דבריו של השופט, עונשי המאסר לכלל הצוות הם מגוחכים בלשון המעטה!

הסייעות נהגו להתעלל בילדים נכים וחולים על בסיס יומי ובאכזריות בלתי נתפסת!

סיגל אלקיים וייס גננת מתעללת

במשך כשבע שנים נהגה בת השטן העונה לשם רותי סאלם להתעלל בפעוטות חסרי ישע וטענה כי זאת ״שיטת חינוך״. המקרה כל כך זעזע את גורמי המשפט שלראשונה הוצא צו הפסקת פעילות מיידי לגן עוד לפני הרשעה סופית וזאת על בסיס צילומי הזוועות מגן ״רננים״ בבאר שבע שהיה בבעלותה של השטן רותי סאלם.

רותי סאלם התנהגה כלפי הפעוטות באופן משפיל ומבזה, נמנעה מהחליף להם בגדים רטובים ונתנה להם לאכול חתיכות עוגה שנפלו על הרצפה ואף חייבה אותם להכות אלה את אלה.

רותי סאלם גננת מתעללת

הפרשה התפוצצה בתחילת חודש פברואר 2022 כאשר המשטרה עצרה בעלת גן הפעוטות “הלולי של אורלי” בפתח תקווה, אורלי דווידוביץ’ (55) ונגד בתה, דניאל ליבוביץ’ (32) אשר שימשה סייעת בגן שבו היו 15 פעוטות רשומים באותה העת.

הסנגורים של שתי בנות השטן הללו לא הגישו מענה לבית המשפט במשך מעל לחצי שנה וטענו מצידם שהעבירות לא היו קשות כפי שתואר. הדבר כמובן מהווה שטות גמורה במקרה הטוב ונסיון כושל ומזעזע למשוך את המשפט ו״לעייף״ את מערכת המשפט במקרה הפחות טוב.

הלולי של אורלי גן התעללות

הפרשה נחשפה בעקבות תלונות ההורים, שילדיהם היו בגילי שנה וחצי עד שלוש באותה תקופה ששהו במעון שהיה בבעלותה של אירנה שקירובה, בת 38 מטירת הכרמל. הורים סיפרו אז על התנהגויות מוזרות שילדיהם אימצו, ועל המכות שספגו מצוות הגן. המשטרה עצרה את אירנה שקירובה וכן סייעת נוספת מהגן, ובהמשך הן שוחררו ממעצר. אף שהוגדרו עדיין חשודות, ולתדהמת ההורים והמדינה כולה, בית המשפט החליט להחזיר את הגננת לעבודה כרגיל וללא תנאים מגבילים!

אירנה שקירובה

פרשה מטלטלת עם גזר דין עלוב ומבזה.

הגן ממוקם בחולון ונוהל באותה העת על ידי ניצה חכמון שלימים הורשעה ונגזרו עליה 7 חודשי מאסר בפועל. בגן שהו 65 פעוטות בגילאי 3 חודשים ועד 4 שנים. בנות השטן הללו כל כך שפלות כשעל פי כתב האישום, התקיפות כלפי ילדי הגן התרחשו במהלך מבצע ׳צוק איתן׳ תקף צוות הגן את הילדים אשר שהו ב״מרחבים מוגנים״.

אחת הנאשמות, שאף הורשעה בחלק מן המעשים בעצמה, היא שהפלילה את שאר הגננות וסייעה לחשיפת הפרשה.

bottom of page